Domarex Povlak na polštář Jane hnědá, 45 x 45 cm

I drobné nenápadné doplňky mohou dodat celé místnosti styl nebo jí jednoduše oživit. Povlak na polštář Jane je vyroben... více informací »
Domarex Povlak na polštář Jane hnědá
Značka: Domarex
119 Kč
Přejít do obchodu »
I drobné nenápadné doplňky mohou dodat celé místnosti styl nebo jí jednoduše oživit. Povlak na polštář Jane je vyroben...

I drobné nenápadné doplňky mohou dodat celé místnosti styl nebo jí jednoduše oživit. Povlak na polštář Jane je vyroben z vysoce kvalitní 100% bavlny. Povlak se uzavírá skrytým zipem, který zajišťuje snadnou údržbu. Povlak na polštář je v dvoubarevném provedení, potisk je na přední straně, zadní strana je hladká bílá. Kolekce Jane nabízí moderní barevné trendy.
Tento neodolatelný produkt jde sehnat právě nyní u nás v oblíbené rubrice ložní povlečení! Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této známé kategorie ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od značky Domarex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Domarex vám poskytuje prvotřídní výrobky.

Tento diskontní produkt Domarex Povlak na polštář Jane hnědá, 45 x 45 cm od našeho výrobce Domarex je k dispozici na našich stránkách teď za akční cenu! Produkt momentálně prodáváme za 119 Kč.