Homie.cz

Antracitový kuličkový vlněný pelíšek pro domácí zvířata Wooldot Ball Pet Basket, 60 x 40 cm

Tento exkluzivní kus Antracitový kuličkový vlněný pelíšek pro domácí zvířata Wooldot Ball Pet Basket, 60 x 40 cm od předního výrobce Wooldot máte možnost koupit ještě dnes za výborné peníze. Výhodně za 5 290 Kč. EAN: AF234526008
Antracitový kuličkový vlněný pelíšek pro
Přejít do obchodu »
Značka: Wooldot
5 290
Celý popis

Unikátní pelíšky pro pejsky i kočičky nabízí dánská značka Wooldot. Tento kvalitní fešák je z ručně zpracovaných kuliček z pravé vlny z dálného Nepálu. Vybrat si ho navíc můžete z několika barevných i rozměrových provedení.

Na jeho výrobě se podílí místní nepálské ženy. Jelikož jde o ruční výrobu, každý kus je originál a můžou se tak mírně lišit od fotky.

Kuličky jsou k sobě přišity ze spodní strany, kde nitě ovšem nejsou skoro vidět, koberec tak můžete používat oboustranně.

O značce:
Wooldot je dánská značka, která tvoří ve spolupráci s Nepálem již od roku 2008. Mají vysoce kvalitní produkci v hlavním nepálském městě Káthmándú, kde vyrábí plstěné koberce, podsedáky, košíky, podtácky a další interiérové doplňky ze 100% vlny.

Tradiční řemeslo v kombinaci s funkční kvalitou dávají značce možnost vyrábět unikátní designové produkty tvořené s láskou. Všechno totiž vzniká ručně.

Milou zajímavostí, která stojí za zmínění, je podpora, kterou značka dává nepálským ženám. Zaměstnává výhradně je, čímž jim dává šanci na kvalitní a nezávislý život.