Dolu Houpačka Příšerka zelená, 81 x 53,5 x 43 cm

S touto houpací příšerkou si děti užijí zábavu nejen na zahradě či terase, ale i v dětském pokojíčku. Držadla na hlavě pomáhají dětem... více informací »
Dolu Houpačka Příšerka zelená
Značka: Dolu
529 Kč
Přejít do obchodu »
S touto houpací příšerkou si děti užijí zábavu nejen na zahradě či terase, ale i v dětském pokojíčku. Držadla na hlavě pomáhají dětem...

S touto houpací příšerkou si děti užijí zábavu nejen na zahradě či terase, ale i v dětském pokojíčku. Držadla na hlavě pomáhají dětem udržet stabilitu při houpání. Spodní rozšířená část je určena pro dětské nožičky. Hodně povedený produkt Dolu Houpačka Příšerka zelená, 81 x 53,5 x 43 cm můžete získat právě zde tu v oblíbené rubrice hračky! Nyní můžete najít nové produkty z této sekce ve výhodné akci. Populární výrobce Dolu poskytuje skvělý sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od výrobce Dolu. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Dolu Houpačka Příšerka zelená, 81 x 53,5 x 43 cm od společnosti s úžasnou pověstí Dolu snadno najdete v naší nabídce za nejnižší cenu! Zrovna nyní za cenu 529 Kč.