Dolu Dětská vlaková souprava, 36 ks

Tato dětská vlaková souprava má spoustu příslušenství, díky kterému se stane hra úžasnou zabavou. Kostky mají krásné barevné provedení.... více informací »
Dolu Dětská vlaková souprava
Značka: Dolu
289 Kč
Přejít do obchodu »
Tato dětská vlaková souprava má spoustu příslušenství, díky kterému se stane hra úžasnou zabavou. Kostky mají krásné barevné provedení....

Tato dětská vlaková souprava má spoustu příslušenství, díky kterému se stane hra úžasnou zabavou. Kostky mají krásné barevné provedení. Vagonky si mohou děti polepit samolepkami, které jsou rovněž součástí balení. Vláčkodráha je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu. Délka kolejí: 145 cm
Unikátní a oblíbený produkt je dostupný právě zde na našich stránkách zařazený v sekci dřevěné vláčky! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další produkty značky Dolu. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a levný produkt Dolu Dětská vlaková souprava, 36 ks od značky se skvělou pověstí Dolu lze sehnat u nás nyní levně! Produkt koupíte teď u nás za 289 Kč.