Dolu Dětská toaleta, růžová

Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší... více informací »
Dolu Dětská toaleta
Značka: Dolu
569 Kč
Přejít do obchodu »
Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší...

Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí. Přesto je základem tohoto výrobku vyjímatelný nočník, který je omyvatelný. Na boční straně toalety je držák na toaletní papír (papír není součástí balení). Na horní části toalety je splachovadlo, které vydává stejný zvuk jako při spláchnutí.
Tento diskontní výrobek Dolu Dětská toaleta, růžová jde koupit ještě tady na webu umístěný v rubrice koupání a hygiena. Nyní pořídíte kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Unikátní výrobek Dolu Dětská toaleta, růžová od oblíbené značky se zárukou kvality Dolu můžete dostat na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Aktuálně stojí u nás 569 Kč.