Homie.cz

Bílé bezpečnostní držadlo do sprchy pro seniory Wenko Secura, délka 43 cm

Tento exkluzivní výrobek Bílé bezpečnostní držadlo do sprchy pro seniory Wenko Secura, délka 43 cm od značky se skvělou pověstí WENKO můžete sehnat na našich stránkách teď právě pořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 649 Kč.
EAN: AF193027265
Bílé bezpečnostní držadlo do sprchy pro seniory
Přejít do obchodu »
Značka: WENKO
649

Produktová řada Wenko Secura dbá o bezpečnost našich milovaných babiček a dědečků. Když ubývají síly, může se i tak banální věc jako je použití toalety nebo provedení hygieny stát namáhavým úkolem.

Série úchytek, stoliček a speciálně upravených záchodových prkének usnadní každodenní činnost oslabeným či nemocným lidem, seniorům nebo třeba těhotným ženám.

Nástěnnou rukojeť vyrobenou z vysoce kvalitního a odolného plastu lze snadno a jednoduše připevnit nebo sejmout stisknutím sací podložky a otočením páky. Speciální displej pro přísavky ukazuje, zda je rukojeť bezpečně na svém místě nebo zda je třeba změnit polohu. S ukazatelem semaforu pro zastavení sání: OK = zelená, pozor, uvolněná = červená. To zaručuje vysokou úroveň zabezpečení. Tato rukojeť drží na hladkých, vzduchotěsných površích a není vhodná pro strukturované povrchy.