Design Project Šedé látkové křeslo Montano s černou podnoží

Křeslo Montano hravě splňuje všechny požadavky na ideálního společníka pro chvíle odpočinku a relaxace. Nadčasový... více informací »
Design Project Šedé látkové křeslo Montano
9 900 Kč
Přejít do obchodu »
Křeslo Montano hravě splňuje všechny požadavky na ideálního společníka pro chvíle odpočinku a relaxace. Nadčasový...

Křeslo Montano hravě splňuje všechny požadavky na ideálního společníka pro chvíle odpočinku a relaxaceNadčasový design inspirovaný skandinávskými trendy, kvalitní materiály a příjemné čalounění v univerzálním šedém odstínu vás zkrátka okouzlí na první pohled.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 78 cm. Hloubka 92 cm. Výška sedu 40 cm. Výška opěradla 64 cm. Šířka sedu 38 cm. Hloubka sedu 54 cm. Čalounění Látka. Podnož Lakované dřevo. Barva Šedá.
Oblíbený a akční produkt Design Project Šedé látkové křeslo Montano s černou podnoží můžete získat bezprostředně tady a teď na našem webu v sekci křesla a taburety! Nyní najdete zcela nové produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Tento vyjímečný výrobce Design Project pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment. U nás nabízíme více, podívejte se také na další kvalitní zboží od značky Design Project. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kousek Design Project Šedé látkové křeslo Montano s černou podnoží od známého výrobce Design Project můžete najít tady teď téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 9 900 Kč.