Dan-Form Šedá sametová barová židle DanForm Dual 66 cm

Super kus Dan-Form Šedá sametová barová je k získání pohodlně tu na stránkách ve známé kategorii barové židle! Pořiďte si... více informací »
Dan-Form Šedá sametová barová židle
Značka: Dan-Form
8 368 Kč
Přejít do obchodu »
Super kus Dan-Form Šedá sametová barová je k získání pohodlně tu na stránkách ve známé kategorii barové židle! Pořiďte si...

Super kus Dan-Form Šedá sametová barová je k získání pohodlně tu na stránkách ve známé kategorii barové židle! Pořiďte si zlevněné zboží z této známé sekce za příznivou cenu. Známá značka Dan-Form vám může poskytnout kvalitní zboží. Přesvědčte se!

Úchvatný motiv na vnější straně sedáku, sametové čalounění a černá kovová podnož poskytující perfektní stabilitu. To jsou hlavní prvky barové židle Dual, díky kterým se stane nepostradatelnou součástí jakéhokoli klasického či moderního interiéru. Na výběr je z několika barevných kombinací, díky čemuž si určitě vyberete kousek přímo do vašeho domova.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 81 cm. Šířka 49 cm. Hloubka 51 cm. Výška sedu 66 cm. Čalounění Sametová látka. Podnož Kov. Barva Šedá. Materiál Samet. . .

Hodně žádaný produkt Dan-Form Šedá sametová barová židle DanForm Dual 66 cm od skvělé a známé značky Dan-Form pořídíte právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu! Nyní pořídíte od 8 368 Kč.