Compactor Vakuový úložný box OXFORD M, 36 x 42 x 33 cm

Tento kvalitní a levný produkt Compactor Vakuový úložný box OXFORD M, 36 x 42 máte možnost získat jednoduše na stránkách v... více informací »
Compactor Vakuový úložný box OXFORD M
Značka: Compactor
799 Kč
Přejít do obchodu »
Tento kvalitní a levný produkt Compactor Vakuový úložný box OXFORD M, 36 x 42 máte možnost získat jednoduše na stránkách v...

Tento kvalitní a levný produkt Compactor Vakuový úložný box OXFORD M, 36 x 42 máte možnost získat jednoduše na stránkách v populární sekci úložné boxy! Vyberte si nové produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! To není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky Compactor. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Uspořádat věci v domácnosti chytře, úsporně a zároveň stylově by mohl být oříšek. Ne však pro vakuový úložný box o objemu 125 litrů s pevným pouzdrem Compactor, který dokáže ušetřit až 75 % vašeho úložného prostoru a ochránit textil před vnějšími vlivy. Roztoči ani moli už si na vaší oblíbené zimní bundě nesmlsnou. Díky atraktivnímu designu pevného pouzdra lze navíc věci skladovat přímo na očích.materiál: polyester, bavlna

Tento výjimečný produkt Compactor Vakuový úložný box OXFORD M, 36 x 42 x 33 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Compactor lze pořídit právě teď v nabídce za výprodejovou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 799 Kč.