Černý koberec Universal Dark, 80 x 150 cm

V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky –... více informací »
Černý koberec Universal Dark
Značka: Universal
1 290 Kč
Přejít do obchodu »
V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky –...

V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky – maskování tmavých skvrn a drobného povrchového znečištění – jsou tyto koberce skutečným stylovým potěšením. Místnost celkově probudí i vizuálně sjednotí.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento žádaný produkt Černý koberec Universal Dark, 80 x 150 cm od dodavatele s dobrým jménem Universal jednoduše najdete u nás teď za super peníze! Výhodně za skvělou cenu 1 290 Kč.