Červený vlněný koberec Universal Kiran Liso, 140 x 200 cm

Dáváte přednost spíše přírodním materiálům? Pak si vaši pozornost jistě získá kolekce koberců Kiran, jež je vyrobena z... více informací »
Červený vlněný koberec Universal Kiran Liso
Značka: Universal
3 690 Kč
Přejít do obchodu »
Dáváte přednost spíše přírodním materiálům? Pak si vaši pozornost jistě získá kolekce koberců Kiran, jež je vyrobena z...

Dáváte přednost spíše přírodním materiálům? Pak si vaši pozornost jistě získá kolekce koberců Kiran, jež je vyrobena z kombinace 80% vlny a 20% bavlny.

Mezi charakteristické vlastnosti patří zejména vysoká odolnost proti nečistotám, dlouhá životnost a v neposlední řadě i nezaměnitelná měkkost na dotek. Díky nadčasovým zemitým barvám navíc nikdy nevyjde z módy.


Nejprodávanější kousek jde koupit prostě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci koberce! Máme pro vás unikátní produkty z této sekce za super cenu! U zákazníků oblíbená značka Universal prodává top výrobky. Nové kousky každý den. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další skvělé produkty značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi oblíbený produkt Červený vlněný koberec Universal Kiran Liso, 140 x 200 cm od skvělé značky Universal jednoduše seženete v naší internetové nabídce opravdu výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 3 690 Kč.