Červené křeslo ušák s šedými nohami Softline Havana

Ušák Softline Havana skvěle zapadne do moderního obývacího pokoje třeba vedle vaší knihovny. Jedná se o dánský designérský... více informací »
Červené křeslo ušák s
Značka: Softline
38 223 Kč
Přejít do obchodu »
Ušák Softline Havana skvěle zapadne do moderního obývacího pokoje třeba vedle vaší knihovny. Jedná se o dánský designérský...

Ušák Softline Havana skvěle zapadne do moderního obývacího pokoje třeba vedle vaší knihovny. Jedná se o dánský designérský kousek, kterému byla udělena cena Interior Innovation Award 2014 a Good Design Award 2014. Nabízí ovšem také velmi pohodlné posezení. Navíc díky použití kvalitních materiálů a látky s vysokou hodnotou cyklů Martindale, jde o velmi odolné křeslo vůči oděru a celkovému opotřebení.


Hodně povedený výrobek jde získat bez obtíží tady na našich stránkách zařazený v sekci křesla! Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu!

Tento výjimečný výrobek Červené křeslo ušák s šedými nohami Softline Havana od známého předního výrobce Softline jednoduše můžete najít právě teď v nabídce extra se slevou! Nyní pořídíte od 38 223 Kč.