Červená sametová rozkládací rohová pohovka Cosmopolitan Design York, pravý roh

Poznejte pohodlí s Cosmopolitan Design. S pohovkou York uděláte z obývacího pokoje místo na přespání pro hosty během pár chvil.... více informací »
Červená sametová rozkládací rohová pohovka Cosmopolitan Design
Poznejte pohodlí s Cosmopolitan Design. S pohovkou York uděláte z obývacího pokoje místo na přespání pro hosty během pár chvil....

Poznejte pohodlí s Cosmopolitan Design. S pohovkou York uděláte z obývacího pokoje místo na přespání pro hosty během pár chvil. Je prostorná i ve složeném stavu a má jednoduchý design, který snadno sladíte se zbytkem domácnosti.

Povrch pohovky je pevný a odolný vůči oděrkám. Zároveň je sametově jemný a příjemný na dotek. Díky povrchovému ošetření technikou LiquidBlocked se žádná rozlitá tekutina nevsákne dovnitř. Zůstane pouze na povrchu a vy ji tak můžete během chvíle vysušit.

Poznámka: Velikost výsuvné části: 100 x 90 cm. Balení obsahuje 7 dekorativních polštářů.

Akční a ve slevě produkt lze získat právě teď tady a teď na našem webu v populární sekci sedací soupravy. Nyní můžete získat jiné produkty ze zmíněné kategorie v akci! Populární dodavatel Cosmopolitan design dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky. A to je teprve začátek.

Tento nejprodávanější výrobek Červená sametová rozkládací rohová pohovka Cosmopolitan Design York, pravý roh od populárního výrobce Cosmopolitan design snadno pořídíte aktuálně pořád výhodně! Právě nyní za 42 900 Kč.