Homie.cz

Červená rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Fraction Elegance Paprika, 97 x 200 cm

Hodně prodávaný výrobek Červená rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Fraction Elegance Paprika, 97 x 200 cm od populární značky Innovation pohodlně dostanete tady a teď za skvělou cenu. Právě teď jen za 54 133 Kč. EAN: AF193033717
Červená rozkládací pohovka se
Přejít do obchodu »
Značka: Innovation
54 133
Celý popis

Komfortní, moderní a nesmírně praktická. Taková je kolekce rozkládacích pohovek Fraction od značky inovativní nábytkářské značky Innovation. Vybrat si ji můžete z široké škály barevných provedení.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Potah této pohovky je ke všemu snímatelný. Snadno ho tak vyperete a bude opět zářit novotou.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.