Černý koberec Universal Poet, 160 x 230 cm

Koberec z kolekce Poet od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým... více informací »
Černý koberec Universal Poet
Značka: Universal
5 690 Kč
Přejít do obchodu »
Koberec z kolekce Poet od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým...

Koberec z kolekce Poet od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým vlastnostem.

Polypropylenový materiál zajistí vysokou odolnost proti oděru i elasticitu vláken, která se postará o atraktivní vzhled po dlouhou dobu používání. Majitele chlupatých domácích mazlíčků pak jistě potěší i antistatické vlastnosti.

Výjimečný a žádaný kus Černý koberec Universal Poet, můžete sehnat již dnes na webu v rubrice koberce. Nyní koupíte unikátní produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Přední výrobce Universal dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty Udělejte radost sami sobě!

Tento skvělý kus Černý koberec Universal Poet, 160 x 230 cm od značky s dlouholetou historií Universal lze koupit zde pořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 5 690 Kč.