Cattara SAVONA 10°C Spací pytel dekový

Tento spacák je ideální pro výlety do přírody, vodácké výpravy, či treking. Pro svoji všestranost se hodí i jako náhrada za... více informací »
Cattara SAVONA 10°C Spací pytel
Značka: Cattara
429 Kč
Přejít do obchodu »
Tento spacák je ideální pro výlety do přírody, vodácké výpravy, či treking. Pro svoji všestranost se hodí i jako náhrada za...

Tento spacák je ideální pro výlety do přírody, vodácké výpravy, či treking. Pro svoji všestranost se hodí i jako náhrada za přikrývku např. v kempu, karavanu, nebo třeba na chalupě. Nejširší uplatnění však najde jako lehce přenosný spacák, to je zajištěno jeho malými rozměry v balení pouhých 17 x 35 cm. Je vybaven třemi vrstvami, vnější a vnitřní materiál je polyester taffeta 170 T a izolační vrstva polyesterové vlákno s gramáží 200 g/m2. Spacáky vybíráme hlavně podle jejich teplotních limitů, kde comfort značí teplotu při které nám bude příjemně, limit, je teplota při které ještě budeme v teple a v neposlední řadě je tu teplota extrem, která udává maximální únosnou teplotu. Technické parametry:

teplotní limit Comfort – 20 °C
teplotní limit Limit – 15 °C
teplotní limit Extrem – 10 °C
rozměry v balení – 17 x 35 cm Hodně povedený kousek najdete bezstarostně tady na našich stránkách v rubrice outdoorové vybavení. Vyberte si skvělé výrobky ze zmíněné kategorie za outletovou cenu!

Tento diskontní výrobek Cattara SAVONA 10°C Spací pytel dekový od našeho známého výrobce Cattara snadno můžete najít online za zcela nejnižší cenu. Výhodně za cenu 429 Kč.