Homie.cz

Šedá vlněná hračka pro kočky ve tvaru rybí kostry Wooldot Cat Fish Bone, délka 12 cm

Vynikající produkt Šedá vlněná hračka pro kočky ve tvaru rybí kostry Wooldot Cat Fish Bone, délka 12 cm od výrobce s dobrým jménem Wooldot snadno můžete pořídit online za neuvěřitelně výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 169 Kč. EAN: AF239705414
Šedá vlněná hračka pro kočky ve
Celý popis

Potěšte svou kočičku touto unikátní hračkou ve tvaru rybí kostry od dánské značkyWooldot. Hračka je vyrobena z ručně zpracované vlny z dálného Nepálu.

Na její výrobě se podílí místní nepálské ženy. Jelikož jde o ruční výrobu, každý kus je originál a můžou se tak mírně lišit od fotky.

Vlna je obarvena barvou, která není vůbec toxická a neobsahuje žádné škodlivé látky, tudíž je pro vaši kočičku naprosto bezpečná.

O značce:
Wooldot je dánská značka, která tvoří ve spolupráci s Nepálem již od roku 2008. Mají vysoce kvalitní produkci v hlavním nepálském městě Káthmándú, kde vyrábí plstěné koberce, podsedáky, košíky, podtácky a další interiérové doplňky ze 100% vlny.

Tradiční řemeslo v kombinaci s funkční kvalitou dávají značce možnost vyrábět unikátní designové produkty tvořené s láskou. Všechno totiž vzniká ručně.

Milou zajímavostí, která stojí za zmínění, je podpora, kterou značka dává nepálským ženám. Zaměstnává výhradně je, čímž jim dává šanci na kvalitní a nezávislý život.