Bílý dřevěný úložný box na hračky Vipack Kiddy 39 x 80 cm

Dětský úložný box na hračky Vipack Kiddy se stane skvělým parťákem pro vaše děti. Korpus z lakovaného MDF v neutrálních... více informací »
Bílý dřevěný úložný box na hračky
Značka: Vipack
4 027 Kč
Přejít do obchodu »
Dětský úložný box na hračky Vipack Kiddy se stane skvělým parťákem pro vaše děti. Korpus z lakovaného MDF v neutrálních...

Dětský úložný box na hračky Vipack Kiddy se stane skvělým parťákem pro vaše děti. Korpus z lakovaného MDF v neutrálních barvách v kombinaci s masivní borovicovou podnoží tvoří atraktivní celek, který se hodí do moderně zařízených pokojíčků. Díky 3 odděleným prostorům můžete děti naučit organizaci a třídění svých hraček, knížek apod. Dejte svým ratolestem organizovaný a praktický prostor na hračky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 47 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 39 cm. Konstrukce Lakované MDF. Podnož Masivní borové dřevo. Barva Bílá. Materiál MDF. . . .
Akční výrobek lze zakoupit mimo jiné u nás v oblíbené sekci úložné boxy! Pořiďte si další produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás najdete více kousků od dodavatele Vipack. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Bílý dřevěný úložný box na hračky Vipack Kiddy 39 x 80 cm od předního výrobce Vipack lze pořídit zde nyní napořád výhodně. Akční cena 4 027 Kč.