Bílý dřevěný pracovní stůl Germania Helsinki 160 x 80 cm

Minimalistický pracovní stůl GW-Helsinki je inspirovaný oblíbeným skandinávským stylem. Podnož i hrana desky jsou vyrobené z... více informací »
Bílý dřevěný pracovní stůl Germania
Značka: Germania
12 995 Kč
Přejít do obchodu »
Minimalistický pracovní stůl GW-Helsinki je inspirovaný oblíbeným skandinávským stylem. Podnož i hrana desky jsou vyrobené z...

Minimalistický pracovní stůl GW-Helsinki je inspirovaný oblíbeným skandinávským stylem. Podnož i hrana desky jsou vyrobené z dřevotřísky potažené pryskyřicí v dekoru dubu. Spolu s bílou deskou působí stůl elegantním, severským stylem. Hodí se do moderních, skandinávských interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 80 cm. Tloušťka desky 2,5 cm. Deska Laminát. Podnož Laminát. Dekor Bílá, Dub Navarra. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Laminát. Hodně prodávaný kousek pořídíte bez obtíží na webu v oblíbené sekci kancelářské stoly! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární kategorie z pohodlí domova! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce Germania. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Germania pro své zákazníky nabízí top sortiment. Však to vidíte sami.

Hodně povedený produkt Bílý dřevěný pracovní stůl Germania Helsinki 160 x 80 cm od našeho předního výrobce Germania jde pořídit na našich stránkách nyní v bezva akci. Nabídka již od 12 995 Kč.