Homie.cz

Bílé houpací křeslo ušák Kare Design Oslo

Oblíbený a kvalitní produkt Bílé houpací křeslo ušák Kare Design Oslo originál od značky Kare Design k dostání u nás teď za výprodejovou cenu. Ceny již od 22 190 Kč.
EAN: AF216590278
87Bílé houpací křeslo ušák Kare Design Oslo
Přejít do obchodu »
Značka: Kare Design
22 190
Celý popis

Co je lepší než pohodlné houpací křeslo? Pohodlné křeslo houpací! V něm dosáhnete nirvány během několika málo pohoupání. Pozor! Toto křeslo je silně návykové a návštěva vám jej budou závidět!

Německá značka Kare Design je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp v interiéru a dodat mu pořádnou dávku pozitivní energie.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.