Bílá knihovna Custom Form Hyller, výška 180 cm

Všechny severské krimi nebo třeba ručně vyráběné sety nádobí si zaslouží čestné místo. To najdou v policích elegantní... více informací »
Bílá knihovna Custom Form Hyller
Značka: Custom Form
33 990 Kč
Přejít do obchodu »
Všechny severské krimi nebo třeba ručně vyráběné sety nádobí si zaslouží čestné místo. To najdou v policích elegantní...

Všechny severské krimi nebo třeba ručně vyráběné sety nádobí si zaslouží čestné místo. To najdou v policích elegantní knihovny od značky Custom Form, která se díky svému univerzálnímu provedení hodí i pro dekorativní předměty nebo kuchyňské náčiní.

Netradiční vychytávkou jsou boční otvory u některých regálů, které mohou urychlit manipulaci s uloženými předměty, nebo poskytují útočiště pro převislé rostliny, které tak mohou tuto polici svěže doladit. Hodí se i pro snazší zapojení kabelů.


Akční a ve slevě produkt je k dostání snadno tu na našich stránkách umístěný v sekci knihovny! Nyní koupíte podobné kousky ve zmíněné rubrice za super ceny. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od značky Custom Form. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Custom Form pro své zákazníky prodává vynikající zboží

Hodně žádaný výrobek Bílá knihovna Custom Form Hyller, výška 180 cm od známého dodavatele Custom Form jde získat právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. Zrovna teď v akci za 33 990 Kč.