Bílá dřevěná šatní skříň Vipack Kiddy 90 x 55 cm

Dětská šatní skříň Vipack Kiddy zaujme svou praktičností. Korpus z bíle lakované MDF vytváří v kombinaci s masivní... více informací »
Bílá dřevěná šatní skříň Vipack Kiddy 90
Značka: Vipack
17 303 Kč
Přejít do obchodu »
Dětská šatní skříň Vipack Kiddy zaujme svou praktičností. Korpus z bíle lakované MDF vytváří v kombinaci s masivní...

Dětská šatní skříň Vipack Kiddy zaujme svou praktičností. Korpus z bíle lakované MDF vytváří v kombinaci s masivní borovicovou policí atraktivní a jemný kontrast, díky čemuž se skříň skvěle hodí do moderních dětských pokojů. Skříň Kiddy nabízí úložný prostor ve formě dvou otevřených přihrádek, čtyř uzavřených přihrádek a dvou zásuvek, kam mohou vaše děti pohodlně uložit oblečení či další inventář. Dolaďte pokojík vašich dětí i s dalšími produkty z řady Vipack Kiddy.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Výška 180 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 55 cm. Korpus Lakované MDF. Police Masivní borové dřevo. Podnož Lakované MDF. Barva Bílá. Materiál MDF. . .
Žádaný produkt Bílá dřevěná šatní skříň Vipack Kiddy 90 x lze pořídit taky tady a teď na našich stránkách v populární rubrice skříně a komody! Pořiďte si akční zboží z naší kategorie za báječnou cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky značky Vipack. Najdete je níže na této stránce.

Tento výjimečný produkt Bílá dřevěná šatní skříň Vipack Kiddy 90 x 55 cm od top výrobce Vipack snadno seženete bezpečně online až neuvěřitelně levně! Nyní za 17 303 Kč.