Bílá dřevěná dětská postel Vipack Casami 90 x 200 cm

Tento velmi žádaný produkt Bílá dřevěná dětská postel Vipack Casami 90 x je k získání ještě tady na webu v kategorii postele... více informací »
Bílá dřevěná dětská postel Vipack Casami 90
Značka: Vipack
11 137 Kč
Přejít do obchodu »
Tento velmi žádaný produkt Bílá dřevěná dětská postel Vipack Casami 90 x je k získání ještě tady na webu v kategorii postele...

Tento velmi žádaný produkt Bílá dřevěná dětská postel Vipack Casami 90 x je k získání ještě tady na webu v kategorii postele a futony! Nyní najdete ještě další kousky z této známé rubriky za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Vipack. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Moderní dětská postel Vipack Casami zaujme na první pohled svým jedinečným designem. Celá konstrukce je vyrobena z lakované MDF, která posteli dodá patřičnou stabilitu a odolnost. Vipack Casami je ideální postýlkou pro vaše ratolesti. Dopřejte jim příjemný a klidný spánek v prostředí postele Casami.

Pozn.: Balení neobsahuje matraci. Balení obsahuje rošt.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Výška 147,6 cm. Šířka 93,6 cm. Hloubka 229,5 cm. Konstrukce Lakované MDF. Rošt Borovicové dřevo. Ložná plocha 90×200 cm. Barva Bílá. Materiál MDF. Rozměr lůžka 90 x 200. .

Tento nejprodávanější kus Bílá dřevěná dětská postel Vipack Casami 90 x 200 cm od společnosti se zárukou kvality Vipack lze zakoupit zde teď právě skutečně výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 11 137 Kč.