Bílá dřevěná dětská postel s nebesy Vipack Amori 90 x 200 cm

Elegantní dětská postel Vipack Amori zaujme na první pohled svým elegantním designem. Konstrukce z lakované MDF a jemná látková... více informací »
Bílá dřevěná dětská postel s
Značka: Vipack
18 876 Kč
Přejít do obchodu »
Elegantní dětská postel Vipack Amori zaujme na první pohled svým elegantním designem. Konstrukce z lakované MDF a jemná látková...

Elegantní dětská postel Vipack Amori zaujme na první pohled svým elegantním designem. Konstrukce z lakované MDF a jemná látková nebesa vytváří romantický celek, díky čemuž získává postel originalitu a královský vzhled. Krásná postel Amori je vhodnou postýlkou pro vaše malé princezny. 

Pozn.: Nebesa jsou součástí balení. Rošt a matrace nejsou součástí balení.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Výška 187,3 cm. Šířka 211,3 cm. Hloubka 96 cm. Konstrukce Bíle lakované MDF. Podnož Bíle lakované MDF. Nebesa Látka (100 % PES). Ložná plocha 90×200 cm. Barva Bílá. Materiál MDF. Rozměr lůžka 90 x 200. Kvalitní a oblíbený produkt Bílá dřevěná dětská postel s nebesy Vipack Amori můžete nakoupit teď tady na našich stránkách zařazený v sekci postele a futony! Vyhledejte si ještě ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za skvělou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Vipack pro vás vyrábí prvotřídní sortiment

Tento unikátní produkt Bílá dřevěná dětská postel s nebesy Vipack Amori 90 x 200 cm od předního výrobce Vipack jednoduše můžete sehnat zde teď právě za nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 18 876 Kč.