Béžový koberec Universal Yen Geo, 80 x 150 cm

Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na... více informací »
Béžový koberec Universal Yen Geo
Značka: Universal
1 690 Kč
Přejít do obchodu »
Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na...

Jaké vlastnosti jsou pro vás klíčové při výběru toho pravého koberce do interiéru? Značka Universal klade důraz nejen na moderní design, ale i vysokou funkčnost, aby vám dělal radost i při povinnostmi nabytých týdnech.

Kolekce Yen se díky kombinaci polypropylenového a polyesterového materiálu může pyšnit jak vysokou odolností proti oděru, tak i antistatickými vlastnostmi. Skvěle se navíc hodí i do místností, ve kterých se nachází podlahové topení.

Tento akční a ve slevě produkt máte možnost koupit taky tu na našem webu v populární rubrice koberce! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu!

Tento designový kousek Béžový koberec Universal Yen Geo, 80 x 150 cm od společnosti s předním postavením na trhu Universal snadno seženete na našich stránkách za super cenu! Výhodně za super cenu 1 690 Kč.