Béžový koberec Universal Piazza Stripe, 80 x 150 cm

Našli jste se v romantickém venkovském stylu a jednoduché eleganci? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Striple,... více informací »
Béžový koberec Universal Piazza Stripe
Značka: Universal
1 290 Kč
Přejít do obchodu »
Našli jste se v romantickém venkovském stylu a jednoduché eleganci? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Striple,...

Našli jste se v romantickém venkovském stylu a jednoduché eleganci? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Striple, která sází na trendy rustikální design a jemné naturální barvy. Koberec celou místnosti opticky doladí, sjednotí, a zároveň ji dodá na výjimečnosti. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Kvalitní a levný produkt Béžový koberec Universal Piazza Stripe, 80 lze pořídit právě teď tady a teď na našem webu ve známé rubrice koberce! Prozkoumejte unikátní produkty z této populární kategorie za super peníze. Populární značka Universal vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky. Udělejte si radost!

Tento diskontní výrobek Béžový koberec Universal Piazza Stripe, 80 x 150 cm od výrobce Universal pohodlně pořídíte na našich stránkách teď právě ve výhodné akci! Levně za 1 290 Kč.