Béžový koberec Universal Piazza Geo, 80 x 150 cm

Jste milovníky klasického stylu a jednoduché elegance? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Geo, která sází na... více informací »
Béžový koberec Universal Piazza Geo
Značka: Universal
1 290 Kč
Přejít do obchodu »
Jste milovníky klasického stylu a jednoduché elegance? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Geo, která sází na...

Jste milovníky klasického stylu a jednoduché elegance? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Geo, která sází na ušlechtilý minimalismus a jemné naturální barvy. Koberec celou místnosti opticky doladí, sjednotí, a zároveň ji dodá na výjimečnosti. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Levný produkt Béžový koberec Universal Piazza Geo, 80 x 150 cm můžete sehnat prostě tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice koberce. Nyní získáte jiné produkty z naší sekce za výhodné peníze.

Neodolatelný kus Béžový koberec Universal Piazza Geo, 80 x 150 cm od dodavatele se skvělou pověstí Universal snadno získáte právě teď v nabídce za nejnižší cenu. Výhodně za 1 290 Kč.