Béžový koberec Universal Marakesh Print, 60 x 120 cm

Značka Universal je známá především pro výrobu koberců, při jejichž výrobě sází na vyladěný vzhled a kvalitní materiály.... více informací »
Béžový koberec Universal Marakesh Print
Značka: Universal
899 Kč
Přejít do obchodu »
Značka Universal je známá především pro výrobu koberců, při jejichž výrobě sází na vyladěný vzhled a kvalitní materiály....

Značka Universal je známá především pro výrobu koberců, při jejichž výrobě sází na vyladěný vzhled a kvalitní materiály.

Jinak tomu není ani u tohoto moderního kousku z kolekce Marakesh. Vyrobený je z polypropylenu, díky kterému se může pyšnit vysokou odolností proti oděru i elasticitou vláken. Skvěle se navíc hodí i do místností vybavených podlahovým vytápěním.

Tento vynikající produkt Béžový koberec Universal Marakesh Print, 60 x 120 cm můžete nakoupit rovnou tu na stránkách zařazený v sekci koberce. Podívejte se na zcela nové zboží z této rubriky za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce Universal dlouhodobě nabízí špičkové zboží.

Tento kvalitní a žádaný produkt Béžový koberec Universal Marakesh Print, 60 x 120 cm od přední společnosti Universal je k dostání tady za příznivou cenu! Levně za 899 Kč.