Béžový koberec Universal Horizon Line, 152 x 230 cm

Spojení bohémské rozevlátosti a moderní jednoduchosti. To v sobě nese kolekce Horizon, která kromě atraktivního designu... více informací »
Béžový koberec Universal Horizon
Značka: Universal
3 990 Kč
Přejít do obchodu »
Spojení bohémské rozevlátosti a moderní jednoduchosti. To v sobě nese kolekce Horizon, která kromě atraktivního designu...

Spojení bohémské rozevlátosti a moderní jednoduchosti. To v sobě nese kolekce Horizon, která kromě atraktivního designu přináší i příjemný došlap pro bosou nohu, a to díky dlouhému vlasu na povrchu. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Velmi oblíbený výrobek je k sehnání rovněž u nás ve známé rubrice koberce. Vyhledejte si další produkty z této rubriky za parádní cenu! V očích zákazníků populární výrobce Universal vám může poskytnout vynikající sortiment Máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky Universal. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Béžový koberec Universal Horizon Line, 152 x 230 cm od této skvělé značky Universal snadno můžete najít ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny od 3 990 Kč.