Béžový koberec Universal Horizon Dots, 152 x 230 cm

Vynikající produkt Béžový koberec Universal Horizon máte možnost koupit také tady na stránkách v sekci koberce! Vyhledejte si... více informací »
Béžový koberec Universal Horizon Dots
Značka: Universal
3 990 Kč
Přejít do obchodu »
Vynikající produkt Béžový koberec Universal Horizon máte možnost koupit také tady na stránkách v sekci koberce! Vyhledejte si...

Vynikající produkt Béžový koberec Universal Horizon máte možnost koupit také tady na stránkách v sekci koberce! Vyhledejte si zlevněné produkty z této sekce za extra cenu!

Spojení bohémské rozevlátosti a moderní jednoduchosti. To v sobě nese kolekce Horizon, která kromě atraktivního designu přináší i příjemný došlap pro bosou nohu, a to díky dlouhému vlasu na povrchu. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Často hledaný produkt Béžový koberec Universal Horizon Dots, 152 x 230 cm originál od výrobce Universal snadno najdete právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 3 990 Kč.