Béžový koberec Universal Atlas Line, 60 x 120 cm

Ve slevě produkt Béžový koberec Universal Atlas Line, 60 x 120 cm můžete získat právě zde tu na našich stránkách v rubrice... více informací »
Béžový koberec Universal Atlas Line
Značka: Universal
699 Kč
Přejít do obchodu »
Ve slevě produkt Béžový koberec Universal Atlas Line, 60 x 120 cm můžete získat právě zde tu na našich stránkách v rubrice...

Ve slevě produkt Béžový koberec Universal Atlas Line, 60 x 120 cm můžete získat právě zde tu na našich stránkách v rubrice koberce! Vyhledejte si ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu.

Jednoduché zdobení, přírodní barvy a dotek moderního stylu. To koluje v žilách kolekce Atlas – koberce elegantně sjednotí a zároveň oživí celou místnost. Správně zvolený kousek pak není pouze tepelnou a zvukovou izolací, může být i skutečnou designovou výsadou, která bude každý den potěchou pro vaše oko. Přesvědčte se o tom třeba právě s tímto fešákem.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento výjimečný výrobek Béžový koberec Universal Atlas Line, 60 x 120 cm od spolehlivého výrobce Universal naleznete zde teď za báječnou cenu! Cena od 699 Kč.