Béžový koberec Universal Akka Geo, 60 x 120 cm

Přírodní barvy v kombinaci s jednoduchými liniemi. Na to vsadila kolekce Akka – koberce elegantně sjednotí a zároveň oživí... více informací »
Béžový koberec Universal Akka Geo
Značka: Universal
799 Kč
Přejít do obchodu »
Přírodní barvy v kombinaci s jednoduchými liniemi. Na to vsadila kolekce Akka – koberce elegantně sjednotí a zároveň oživí...

Přírodní barvy v kombinaci s jednoduchými liniemi. Na to vsadila kolekce Akka – koberce elegantně sjednotí a zároveň oživí celou místnost. Správně zvolený kousek pak není pouze tepelnou a zvukovou izolací, může být i skutečnou designovou lahůdkou, která bude každý den potěchou pro vaše oko. Přesvědčte se o tom třeba právě s tímto fešákem.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Oblíbený a kvalitní produkt Béžový koberec Universal Akka Geo, 60 x 120 cm dostanete pohodlně tu na stránkách umístěný v kategorii koberce. Nyní pořídíte ještě další výrobky ve zmíněné rubrice za super peníze! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce Universal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Universal nabízí špičkové výrobky.

Tento velmi žádaný kousek Béžový koberec Universal Akka Geo, 60 x 120 cm od dodavatele s dobrým jménem Universal můžete získat u nás právě za báječnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 799 Kč.