Béžový jutový koberec Kave Home Siria 160 x 230 cm

Jutový koberec Siria značky Kave Home přinese do vašeho interiéru svěžest v letních měsících a útulnost v zimě. Skvěle... více informací »
Béžový jutový koberec Kave Home Siria 160 x
Značka: Kave Home
3 739 Kč
Přejít do obchodu »
Jutový koberec Siria značky Kave Home přinese do vašeho interiéru svěžest v letních měsících a útulnost v zimě. Skvěle...

Jutový koberec Siria značky Kave Home přinese do vašeho interiéru svěžest v letních měsících a útulnost v zimě. Skvěle vynikne v obývacím pokoji, kde na něj můžete postavit konferenční stolek. Díky použitému přírodnímu materiálu je vhodné jej doplnit například nábytkem a doplňky z masivního dřeva.

Další parametry: Výška 1 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 230 cm. Hmotnost 5,6 kg. Koberec Juta. Rozměr balíku 13x14x160 cm. Barva Béžová. Materiál Juta. . . Tento levný produkt Béžový jutový koberec Kave Home Siria 160 x 230 cm pořídíte právě teď tu na našich stránkách v populární rubrice koberce a koberečky. Nyní najdete jiné produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! Významný výrobce Kave Home dodává velmi kvalitní produkty. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento skvělý produkt Béžový jutový koberec Kave Home Siria 160 x 230 cm od známé společnosti Kave Home jednoduše najdete na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu. Stojí teď u nás 3 739 Kč.