Béžové křeslo Softline Opera Low

Nechte se obklopit pocitem soukromí a útulna v křesle Softline Opera. Pohodlně polstrované vysoké opěradlo příjemně chrání... více informací »
Béžové křeslo Softline Opera Low
Značka: Softline
37 447 Kč
Přejít do obchodu »
Nechte se obklopit pocitem soukromí a útulna v křesle Softline Opera. Pohodlně polstrované vysoké opěradlo příjemně chrání...

Nechte se obklopit pocitem soukromí a útulna v křesle Softline Opera. Pohodlně polstrované vysoké opěradlo příjemně chrání před okolními zvuky. Křeslo se tedy hodí jak do bytových interiérů, tak pracovního prostředí, kde zejména při telefonování oceníte diskrétní zónu, kterou vytváří. Skvěle ladí zejména s ostatními kousky z kolekce Opera, například s touto pohovkou.


Kvalitní a oblíbený výrobek Béžové křeslo Softline Opera je k dispozici ještě na našem webu v oblíbené rubrice křesla! Prozkoumejte akční produkty ze zmíněné kategorie za super peníze! To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce Softline. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Softline svým zákazníkům nabízí kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento unikátní produkt Béžové křeslo Softline Opera Low značky Softline můžete nakoupit v naší online nabídce opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 37 447 Kč.