Béžová závěsná dvoumístná relaxační masážní houpačka do interiéru Linda Vrňáková Vikos

Žádaný produkt Béžová závěsná dvoumístná relaxační masážní houpačka do interiéru máte možnost koupit ještě tu na... více informací »
Béžová závěsná dvoumístná relaxační
Žádaný produkt Béžová závěsná dvoumístná relaxační masážní houpačka do interiéru máte možnost koupit ještě tu na...

Žádaný produkt Béžová závěsná dvoumístná relaxační masážní houpačka do interiéru máte možnost koupit ještě tu na našem webu v sekci křesla! Máme pro vás jiné produkty z této oblíbené sekce za akční cenu. V očích zákazníků populární výrobce Linda Vrňáková pro své zákazníky prodává top sortiment

Závěsné křeslo Vikos do interiéru s prodlouženou oporou nohou je to pravé pro večerní relaxaci těla i ducha. Jeho výplň tvoří certifikované masážní míčky z PUR pěny, které pomohou uvolnit svaly po náročném dni a mají i další blahodárné účinky. Míčkování totiž v dětské pneumologii pomáhá především astmatikům, rovněž prokazatelně uvoňuje svaly hrudníku, zad a využívá také principu komprese akupresurních bodů.

Navíc o relaxační zážitek se můžete dělit i se svými blízkými, neboť se na něj vejdete pohodlně ve dvou.

Výroba kousků od Lindy Vrňákové probíhá v České Republice a všechny použité materiály pochází z Evropy. Toto křeslo se navíc díky snadno udržovatelnému potahu ze Španělska lehce čistí mýdlovou vodou a hadříkem nebo parním vysavačem při 40 stupních.

Poznámka: Výška stropu pro zavěšení musí být minimálně 2 metry a maximálně 4 metry.

Akční kousek Béžová závěsná dvoumístná relaxační masážní houpačka do interiéru Linda Vrňáková Vikos od společnosti Linda Vrňáková snadno pořídíte na našich stránkách teď za outletovou cenu. Ceny od 36 299 Kč.