Béžová manšestrová rohová pohovka Cosmopolitan Design Hobart, levý roh

Pohodlí by mělo mít své místo v každém obývacím prostoru. O to se postará Cosmopolitan Design s kolekcí rohových pohovek... více informací »
Béžová manšestrová rohová pohovka Cosmopolitan Design Hobart
Pohodlí by mělo mít své místo v každém obývacím prostoru. O to se postará Cosmopolitan Design s kolekcí rohových pohovek...

Pohodlí by mělo mít své místo v každém obývacím prostoru. O to se postará Cosmopolitan Design s kolekcí rohových pohovek Hobart.

Povrch tvoří matná strukturovaná manšestrová tkanina s 3 mm pruhy. Je příjemný na dotek a díky hydrofobnímu povlaku zabraňuje absorpci tekutin. Také je vysoce odolný vůči oděru, což se hodí především pokud máte domácího mazlíčka. Velmi důležitá je i certifikace Oeko-Tex, která zaručuje zdravotní nezávadnost bez škodlivých chemikálií a minimalizaci dopadu výrobního procesu na životní prostředí.

Poznámka: Lze kombinovat i s pufem ve stejné barvě.

Seznamte se s pohovkou Hobart od Cosmopolitan Design:

Tento kvalitní produkt Béžová manšestrová rohová pohovka Cosmopolitan Design Hobart, levý roh je dostupný bez problémů tady na stránkách v populární rubrice sedací soupravy. Pořiďte si parádní produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze.

Levný výrobek Béžová manšestrová rohová pohovka Cosmopolitan Design Hobart, levý roh od společnosti se zárukou kvality Cosmopolitan design jednoduše získáte právě nyní za skvělou cenu! Akční ceny od 45 900 Kč.