Beurer HK 35 vyhřívací dečka Blue

Zlevněný kus Beurer HK 35 vyhřívací dečka Blue pořídíte lehce tady u nás umístěný v rubrice elektrické dečky! Vyberte si... více informací »
Beurer HK 35 vyhřívací dečka
Značka: Beurer
1 299 Kč
Přejít do obchodu »
Zlevněný kus Beurer HK 35 vyhřívací dečka Blue pořídíte lehce tady u nás umístěný v rubrice elektrické dečky! Vyberte si...

Zlevněný kus Beurer HK 35 vyhřívací dečka Blue pořídíte lehce tady u nás umístěný v rubrice elektrické dečky! Vyberte si ještě ostatní zboží z této sekce ve slevě!
Úžasná, elektricky vyhřívaná dečka se skvěle hodí nejen na chladné zimní večery. Není nad to si po celém pracovním dni zalézt do předem vyhřáté postele. Hebký materiál z mikrovlákna je při kontaktu s pokožkou velmi příjemný a je zaručena jeho absolutní zdravotní nezávadnost. Tři úrovně teploty se přizpůsobí každému. Její ovládání je velmi jednoduché, a to za pomoci podsvíceného displeje. Celý elektrický kabel je plně odnímatelný, a tak je dečku možné prát v automatické pračce, což výrazně usnadní její údržbu i při každodenním používání.Úžasně jemný materiál z mikrovlákna vás nadchne. Při kontaktu s pokožkou je velmi příjemný. Navíc má certifikát Öko-Tex, který prokazuje, že je produkt vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.Dečka dbá na vaše maximální pohodlí. Nabízí tři úrovně teploty, které si jednoduše regulujete pomocí podsvíceného ovladače. A skvělou službu udělá také turbo rychlé nahřátí. Zranění se obávat nemusíte, o vaše bezpečí se postará ochranný systém BSS a také funkce automatického vypnutí po devadesáti minutách.Vlastnosti:

ochranný systém Beurer BSS
3 teploty
přesná elektronická regulace teploty
automatické vypnutí po 90 min.
pratelný bavlněný povlak
podsvětlený ovladač

Tento designový výrobek Beurer HK 35 vyhřívací dečka Blue od známého výrobce Beurer pohodlně seženete tady teď za super peníze. Cenově vychází na 1 299 Kč.