Bellatex Vlněná deka DUO Caschmere Indie, 155 x 200 cm

Kašmír je jednou z nejexkluzivnějších a nejvíce ceněných textilních surovin na světě. Vlna pochází z kašmírských koz... více informací »
Bellatex Vlněná deka DUO Caschmere Indie
Značka: Bellatex
4 999 Kč
Přejít do obchodu »
Kašmír je jednou z nejexkluzivnějších a nejvíce ceněných textilních surovin na světě. Vlna pochází z kašmírských koz...

Kašmír je jednou z nejexkluzivnějších a nejvíce ceněných textilních surovin na světě. Vlna pochází z kašmírských koz chovaných v Himalájích (10 %) a z ovcí Meríno (90 %) a získává se ručním česáním kozy jednou za rok. Kašmírové výrobky se vyznačují měkkostí a trvanlivostí. Absorbují nadbytečnou vlhkost, přičemž její výjimečná měkkost vám zajistí ten nejsladčí spánek.
Unikátní a oblíbený výrobek Bellatex Vlněná deka DUO Caschmere Indie, lze zakoupit právě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii přikrývky! Vyhledejte si nové produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další prověřené zboží od značky Bellatex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Bellatex může nabídnout velmi kvalitní výrobky.

Zajímavý produkt Bellatex Vlněná deka DUO Caschmere Indie, 155 x 200 cm od spolehlivého výrobce Bellatex jde získat právě levně. Nyní pořídíte za super cenu 4 999 Kč.