Bellatex Ručník Froté Kamilka proužek mint, 50 x 100 cm

Krása je i v jednoduchosti. Hebký, jednobarevný nadýchaný a dobře sající ručník z kolekce Proužek, který se postará o vaše... více informací »
Bellatex Ručník Froté Kamilka proužek mint
Značka: Bellatex
359 Kč
Přejít do obchodu »
Krása je i v jednoduchosti. Hebký, jednobarevný nadýchaný a dobře sající ručník z kolekce Proužek, který se postará o vaše...

Krása je i v jednoduchosti. Hebký, jednobarevný nadýchaný a dobře sající ručník z kolekce Proužek, který se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Ručník rychle schne a jeho dotek bude hýčkat vaši pokožku. Vyrobeno v České republice. Unikátní a oblíbený kus Bellatex Ručník Froté Kamilka je k dostání přímo na našich stránkách v rubrice ručníky! Najděte si kvalitní produkty z této známé sekce za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další zboží značky Bellatex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Bellatex Ručník Froté Kamilka proužek mint, 50 x 100 cm od kvalitní společnosti Bellatex můžete dostat aktuálně za super cenu. Akční cena 359 Kč.