Babymatex Dětská deka Ricco Love, 75 x 100 cm

Deka je vyrobená z jemného, na dotek sametově hebkého materiálu plyšového vzhledu. Je opatřena německým certifikátem kvality... více informací »
Babymatex Dětská deka Ricco Love
Značka: 4Home
319 Kč
Přejít do obchodu »
Deka je vyrobená z jemného, na dotek sametově hebkého materiálu plyšového vzhledu. Je opatřena německým certifikátem kvality...

Deka je vyrobená z jemného, na dotek sametově hebkého materiálu plyšového vzhledu. Je opatřena německým certifikátem kvality Oeko-Tex® Standard 100, který vám zaručí rozměrovou a barevnou stálost i to, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Deku můžete použít pro zachumlání vašeho děťátka, na přikrytí nebo jako přehoz do postýlky. Hodně povedený kousek Babymatex Dětská deka Ricco Love, 75 máte možnost koupit pohodlně tu na stránkách v populární sekci dětské deky. Nyní si můžete pořídit kvalitní zboží ve zmiňované sekci za super ceny! Významná značka 4Home vám představuje prvotřídní produkty.

Hodně povedený kus Babymatex Dětská deka Ricco Love, 75 x 100 cm pocházející od značky Designový nábytek snadno můžete sehnat zrovna dneska se slevou. Nyní za akční cenu 319 Kč.