Arbyd Bílá úzká skříň Thia s dubovou podnoží 163 x 52 cm

Elegantní skříň Thia zaujme svým typickým skandinávským stylem. Jemný korpus z laminátu a dubová podnož... více informací »
Arbyd Bílá úzká skříň
Značka: Arbyd
4 495 Kč
Přejít do obchodu »
Elegantní skříň Thia zaujme svým typickým skandinávským stylem. Jemný korpus z laminátu a dubová podnož...

Elegantní skříň Thia zaujme svým typickým skandinávským stylem. Jemný korpus z laminátu a dubová podnož vytváří atraktivní kontrast, díky čemuž získává skříň na unikátnosti a stylu. Praktický prostor pro váš inventář zajistí prostorné uzavřené police. Thia skvěle zapadne do minimalistických interiérů. Celá kolekce Thia je česká ruční výroba.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 163,2 cm. Šířka 52 cm. Hloubka 33,1 cm. Výška podnože 15 cm. Korpus Laminát. Podnož Masivní dubové dřevo. Barva Bílá. Materiál Laminát. . .
Unikátní produkt můžete koupit ještě na webu zařazený v sekci skříně a komody! Prozkoumejte vyjímečné zboží ve zmiňované rubrice za super cenu. Známý dodavatel Arbyd poskytuje skvělé zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem! To však není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce Arbyd. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Arbyd Bílá úzká skříň Thia s dubovou podnoží 163 x 52 cm od značky s dlouholetou historií Arbyd jednoduše seženete u nás teď v akci. V akci od 4 495 Kč.