Altom Stojánek na vejce Primavera, 6 ks

Stojánek na vajíčko, který má vytříbený vkus? Přesně takovým je tento porcelánový značky Altom. Nemusíte být vyloženě milovníky vajíček... více informací »
Altom Stojánek na vejce
Značka: Altom
299 Kč
Přejít do obchodu »
Stojánek na vajíčko, který má vytříbený vkus? Přesně takovým je tento porcelánový značky Altom. Nemusíte být vyloženě milovníky vajíček...

Stojánek na vajíčko, který má vytříbený vkus? Přesně takovým je tento porcelánový značky Altom. Nemusíte být vyloženě milovníky vajíček na tvrdo, stojánek toho má v záloze daleko víc. Pokud by vám přesto nepřišel dostatečně multifunkční, může být i slánkou, a stejně tak dobře i mističkou na váš vyhlášený domácí dresing. Zajisté vás napadá další využití. A vzhledem k tomu, že se fantazii meze nekladou, je připraven na cokoli. Tento kvalitní a žádaný výrobek je k získání právě zde tady na webu umístěný v kategorii stojánky na vajíčka. Nyní získáte skvělé produkty z naší sekce za výborné peníze!

Oblíbený a akční výrobek Altom Stojánek na vejce Primavera, 6 ks od společnosti Altom snadno můžete najít zde levně! Právě teď za cenu 299 Kč.