Altom Skleněný jumbo hrnek Queen, 510 ml,

Rádi si připravíte pořádný šálek čaje, o který si můžete hřát ruce a zároveň si vychutnávat oblíbený nápoj? Skleněný šálek typu... více informací »
Altom Skleněný jumbo hrnek
Značka: Altom
129 Kč
Přejít do obchodu »
Rádi si připravíte pořádný šálek čaje, o který si můžete hřát ruce a zároveň si vychutnávat oblíbený nápoj? Skleněný šálek typu...

Rádi si připravíte pořádný šálek čaje, o který si můžete hřát ruce a zároveň si vychutnávat oblíbený nápoj? Skleněný šálek typu jumbo ve minimalistickém stylu je pak pro vás téměř nutností. Dobře tvarované ouško vám umožní pohodlné držení, zatímco objem 510 ml dovolí připravit opravdu štědré množství oblíbeného čaje, ať už máte radši zelený nebo ovocný. A nebo si do něj připravíte polévku?
Tento velmi žádaný kousek Altom Skleněný jumbo hrnek Queen, 510 seženete právě tady a teď na našem webu ve známé sekci hrnky a šálky! Nyní najdete ještě další zboží ze zmíněné kategorie za super cenu. Přední výrobce Altom má k dispozici skvělé zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další zboží značky Altom. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Altom Skleněný jumbo hrnek Queen, 510 ml, od dodavatele zboží Altom jde pořídit tady teď právě za výprodejovou cenu. Momentálně v akci za 129 Kč.