Altom 2dílná sada termo sklenic, 300 ml, růžová

Horký nápoj ve studené sklenici? Díky Altom Design žádný problém! Připravte si svůj oblíbený nápoj do sklenic z dvoustěnného skla bez... více informací »
Altom 2dílná sada termo
Značka: Altom
399 Kč
Přejít do obchodu »
Horký nápoj ve studené sklenici? Díky Altom Design žádný problém! Připravte si svůj oblíbený nápoj do sklenic z dvoustěnného skla bez...

Horký nápoj ve studené sklenici? Díky Altom Design žádný problém! Připravte si svůj oblíbený nápoj do sklenic z dvoustěnného skla bez ouška a užijte si jej plnými doušky, aniž by vás sklo pálilo do rukou. Díky dvojité vrstvě skla si užijete horký čaj nebo kávu přesně tak, jak to máte rádi, stejně jako letní studený nápoj s ledem.
Tento kvalitní a žádaný kus pořídíte přímo tu v populární kategorii sklenice. Nyní koupíte skvělé kousky z naší kategorie za parádní cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Altom má v nabídce prvotřídní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na více skvělých kousků značky Altom. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kousek Altom 2dílná sada termo sklenic, 300 ml, růžová od značky se skvělou pověstí Altom seženete na našich stránkách za rozumné peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 399 Kč.