Altavola Designová retro žárovka BF19

Designová retro žárovka Alva BF19, která se perfektně hodí nejen do domácnosti, ale například i do průmyslového... více informací »
Altavola Designová retro žárovka BF19
Značka: Altavola
415 Kč
Přejít do obchodu »
Designová retro žárovka Alva BF19, která se perfektně hodí nejen do domácnosti, ale například i do průmyslového...

Designová retro žárovka Alva BF19, která se perfektně hodí nejen do domácnosti, ale například i do průmyslového prostředí. 

Další parametry: Výška 14 cm. Průměr 6 cm. Světelný zdroj E27 max. 40 W. Napětí 230V. Barva Transparentní. Materiál Sklo. . . . . Nový produkt Altavola Designová retro žárovka jde pořídit také tady na našich stránkách umístěný v kategorii žárovky. Vyberte si unikátní produkty z této známé kategorie za výborné peníze! To není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více skvělých produktů od značky Altavola. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků popupární značka Altavola svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Vynikající produkt Altavola Designová retro žárovka BF19 od společnosti s dlouholetou tradicí Altavola jednoduše najdete právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Právě nyní za 415 Kč.