Allnature Kozlík bylinný extrakt 60 cps.

Někdo mu říká „zázrak přírody“, jiný zase „lék na stres“. Tento bylinný extrakt je vyrobený z kořene kozlíku. A je s přidáním... více informací »
Allnature Kozlík bylinný extrakt 60
Značka: Allnature
129 Kč
Přejít do obchodu »
Někdo mu říká „zázrak přírody“, jiný zase „lék na stres“. Tento bylinný extrakt je vyrobený z kořene kozlíku. A je s přidáním...

Někdo mu říká „zázrak přírody“, jiný zase „lék na stres“. Tento bylinný extrakt je vyrobený z kořene kozlíku. A je s přidáním vitamínu C, který dobře působí na imunitu. Duševní pohoda a uklidnění není však jediným plusem této byliny. Pomáhá udržet správnou činnost srdce, cév a je výborný na trávení. Obsahuje hořčiny, třísloviny, alkaloidy, valepotriáty, cukry, mono a seskviterpenty, flavonoidy.
Tento vynikající výrobek Allnature Kozlík bylinný extrakt 60 cps. máte možnost dostat zrovna u nás zařazený v kategorii léky, vitamíny a potravinové doplňky. Nyní najdete zcela nové výrobky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Přední dodavatel Allnature dlouhodobě dodává špičkový sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Neodolatelný výrobek Allnature Kozlík bylinný extrakt 60 cps. od známé značky Allnature můžete dostat momentálně v naši nabídce za extra cenu. Cenově vychází na 129 Kč.