Allnature Detoxikace bylinný extrakt 60 cps.

Očista těla je pro náš organismus moc důležitá. Pomáhá z těla vypudit toxiny a veškeré škodlivé látky. Nejlepším pomocníkem při... více informací »
Allnature Detoxikace bylinný extrakt
Značka: Allnature
129 Kč
Přejít do obchodu »
Očista těla je pro náš organismus moc důležitá. Pomáhá z těla vypudit toxiny a veškeré škodlivé látky. Nejlepším pomocníkem při...

Očista těla je pro náš organismus moc důležitá. Pomáhá z těla vypudit toxiny a veškeré škodlivé látky. Nejlepším pomocníkem při detoxikaci jsou antioxidanty. Jako přírodní čističe dobře poslouží zelený čaj, ostropestřec, vitamín C, pampeliška a další bylinky. Co tělu vůbec neprospívá jsou cigarety, alkohol, stres, mastné jídlo, uzené věci, cukr, bílé pečivo. Detoxikace bylinný extrakt je směs bylinek, která pomáhá čistit organismus. Obsahuje například zelený čaj, který dokáže zlepšovat krevní tlak, upravuje cholesterol, čistí krev, bojuje s viry a různými záněty. Velkým a neocenitelným pomocníkem je i vitamín C, pro podporu imunity.
Hodně oblíbený produkt Allnature Detoxikace bylinný extrakt 60 pořídíte právě zde tu na našem webu umístěný v kategorii léky, vitamíny a potravinové doplňky. Vyhledejte si jiné produkty z této rubriky za skvělou cenu!

Zajímavý produkt Allnature Detoxikace bylinný extrakt 60 cps. od dodavatele kvalitních produktů Allnature pohodlně seženete právě teď v nabídce ve slevě. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 129 Kč.