4Home Sada Bamboo Premium osuška a ručník mentolová, 70 x 140 cm, 50 x 100 cm

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem a osuškou z řady Bamboo Premium. Díky... více informací »
4Home Sada Bamboo Premium osuška a ručník mentolová
Značka: 4Home
519 Kč
Přejít do obchodu »
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem a osuškou z řady Bamboo Premium. Díky...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem a osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je materiál velmi šetrný k pokožce a také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitní sadou Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky krásné tyrkysové barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Materiál je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.Balení obsahuje:

1x ručník 50 x 100 cm
1x osušku 70 x 140 cm
Tento výjimečný produkt 4Home Sada Bamboo Premium osuška a ručník mentolová, 70 x 140 cm, 50 x naleznete nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci ručníky! Připravili jsme pro vás skvělé výrobky ve zmiňované kategorii za super peníze. U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další zboží značky 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce 4Home poskytuje kvalitní produkty Udělejte radost sami sobě.

Hodně žádaný kousek 4Home Sada Bamboo Premium osuška a ručník mentolová, 70 x 140 cm, 50 x 100 cm od kvalitního výrobce 4Home jednoduše naleznete v aktuální nabídce v bezva akci. Výhodně za 519 Kč.