4Home jersey prostěradlo hnědá, 160 x 200 cm

Oblíbený a akční produkt najdete právě tady na našich stránkách umístěný v sekci prostěradla. Vyberte si ještě podobné... více informací »
4Home jersey prostěradlo hnědá
Značka: 4Home
249 Kč
Přejít do obchodu »
Oblíbený a akční produkt najdete právě tady na našich stránkách umístěný v sekci prostěradla. Vyberte si ještě podobné...

Oblíbený a akční produkt najdete právě tady na našich stránkách umístěný v sekci prostěradla. Vyberte si ještě podobné produkty z této kategorie v bezva akci. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a prodyšnosti materiálu. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku.

Tento akční a ve slevě produkt 4Home jersey prostěradlo hnědá, 160 x 200 cm od naší známé značky 4Home snadno můžete sehnat bezpečně online za extra cenu! V akci od 249 Kč.