4Home Bamboo Nepropustný chránič matrace s gumou, 200 x 200 cm

Oblíbený a kvalitní výrobek je k získání zrovna tady na webu zařazený v rubrice chrániče na matrace! Prozkoumejte akční... více informací »
4Home Bamboo Nepropustný chránič matrace s
Značka: 4Home
699 Kč
Přejít do obchodu »
Oblíbený a kvalitní výrobek je k získání zrovna tady na webu zařazený v rubrice chrániče na matrace! Prozkoumejte akční...

Oblíbený a kvalitní výrobek je k získání zrovna tady na webu zařazený v rubrice chrániče na matrace! Prozkoumejte akční produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Dopřejte si maximálně zdravý spánek. Tento unikátní nepropustný chránič matrace Bamboo přinese vaší posteli dokonalou čistotu i pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných bambusových vláken má také přirozené antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. Díky nepropustné úpravě v podobě polyuretanového zátěru se navíc nemusíte bát žádných nepříjemných nehod, které by nenávratně poškodily vaši matraci. Je tedy skvělý také pro děti.V rozích chrániče jsou praktické gumy pro snadné uchycení k matraci – zůstane tak vždy na svém místě. Je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm.Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100.

Tento žádaný produkt 4Home Bamboo Nepropustný chránič matrace s gumou, 200 x 200 cm od oblíbené značky se zárukou kvality 4Home jednoduše najdete právě teď v nabídce za akční cenu! Cena od 699 Kč.